Linda Andrén

Strateg, kundansvarig

linda.andren@mecka.se
033 – 750 92 00
0730 – 29 94 05

Magnus Arvidsson

Strateg, kundansvarig & planner

magnus.arvidsson@mecka.se
033 – 750 92 00
0705 – 48 13 21

Linda Björnander

Operativ projektledare, film & foto

linda.bjornander@mecka.se
033 – 750 92 00
0760 – 10 06 74

Peter Edqvist

Operativ projektledare

peter.edqvist@mecka.se
033 – 750 92 00
0703 – 66 00 07

Sofie Elfsberg

Strateg, kundansvarig

sofie.elfsberg@mecka.se
033 – 750 92 00
0739 – 42 21 56

Klas Frick

Operativ projektledare

klas.frick@mecka.se
033 – 750 92 00
0730 – 29 94 01

Isabella Holmgren

Kreatör, art director

isabella.holmgren@mecka.se
033 – 750 92 00
0706 – 33 99 20

Lasse Kampe

Kreatör, CD & copywriter

lasse.kampe@mecka.se
033 – 750 92 00
0730 – 29 94 29

Fredrik Kirkfjell

Kreatör, copywriter & planner

fredrik.kirkfjell@mecka.se
033 – 750 92 00
0708 – 19 60 69

Jessica Kirkfjell

Receptionist, Ekonomiassistent

jessica.kirkfjell@mecka.se
033 – 750 92 00
0730 – 29 94 43

Malin Lövgren

Fotograf

malin.lovgren@mecka.se
0734-20 35 49

Sami Nietula

Kreatör, art director

sami.nietula@mecka.se
033 – 750 92 00
0767 – 77 00 77

Lena Sköld

Operativ projektledare

lena.skold@mecka.se
033 – 750 92 00
0730 – 29 94 19

Johanna Thorin

Final art, webbredaktör

johanna.thorin@mecka.se
033 – 750 92 00
0737 – 16 62 46

Emma Tyrén

Kreatör, art director

emma.tyren@mecka.se
033 – 750 92 00
0704 – 30 66 84

Cecilia Wiklund

Strateg, kundansvarig

cecilia.wiklund@mecka.se
033 – 750 92 00
0730 – 29 94 47

Stefan Wiklund

Strateg, kundansvarig

stefan.wiklund@mecka.se
033 – 750 92 00
0730 – 29 94 45